Vážení zákazníci, 1. júla bude bude naša predajňa v Bratislave otvorená v skrátenom režime - do 16h. V pondelok 4. júla 2022 bude z dôvodu rekonštrukcie zatvorená. Využite služby nášho e-shopu. Ďakujeme za pochopenie

PREDSTAVUJEME TOP PRODUKTY: Barové stoličky CORD

 

Rozhodli sme sa, že Vám v sérii krátkych článkov postupne predstavíme najobľúbenejšie produkty z ponuky DUBLINO HOME.

Jedným z TOP produktov, ktoré naši zákazníci dlhodobo preferujú, sú barové stoličky CORD. 

Sú dostupné v niekoľkých variantách a keďže ide o obľúbený produkt, snažíme sa o dostatočné skladové zásoby. Znamená to, že ak sa rozhodnete barovú stoličku zakúpiť, už do 48 hodín môže byť u vás doma.

Ako prvé by sme zdôraznili výšku barovej stoličky.

Klasický rozmer je výška 78 cm vhodná k vysokým barovým pultom. Ak však máte znížený barový pult, alebo kuchynskú liknu s rozšíreným barovým pultom, ideálny rozmer je znížená barová stolička vo výške 66 cm. Dobre teda zvážte, ktorá z možností je pre vás tá pravá.

 CORD BLOG BANNER

FAREBNÉ PREVEDENIA

Stolička CORD je kombináciou drevenej konštrukcie z dubového dreva, ktorej morenie je buď v prírodnej farbe, alebo čierne, a plastového sedáka s mäkkým koženkovým čalúnením v bielej, alebo čiernej farbe. Stolička je vďaka koženkovému sedáku ľahko udržiavateľná.

Pozrieť verziu CORD WHITE + OAK

Pozrieť verziu CORD BLACK + OAK

Pozrieť verziu CORD BLACK + BLACK

 

Vaše DUBLINO HOME

 

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie