Čo u nás zaujalo slovenských influencerov

Pred pár dňami sme zahájili spoluprácu s viacerými slovenskými influencermi. Vybrali si nábytok a doplnky a realizovali sa v interiérovom zariaďovaní ich vlastnej domácnosti. Vzišli z toho skutočne zaujímavé kombinácie a nádherné videá aj fotografie.

 

DUBLINO HOME by @SWEETLADYLOLLIPOP

Dublino home by Sweet lady lollipop

Ak ste zvedaví, aké produkty si vybrala Ivanka Petrušová, známa lifestyle blogerka, radi vám ich predstavíme.

Pletený puf s bavlneným poťahom SHOTT pristál na krásnom bielom oválnom koberci s milým názvom PUPPY, ktorý je vyrobený zo 100% prírodných materiálov. Jednoznačne najvýraznejším prvkom z výberu Sweet Lady Lollipop je dizajnové kreslo FLY s pláteným pohodlným poťahom so zaujímavým čierno-bielym vzorom. Najväčším hitom všetkých influencerov je aktuálne váza VELIA, ktorá sa dokonale dopĺňa s maličkým podnosom KAILI.

Produktová výberovka zarezonovala aj medzi fanúšikmi nášho Instagramu, ktorí nám prišli dať svoj like. Ďakujeme za krásnu inšpiráciu, ktorá určite podnieti viacerých fanúšikov tohto jemného štýlu k zariadeniu svojich príbytkov v podobnom duchu.

 

DUBLINO HOME by @BIBIBALTOVIC & @ADAMBARDY

Banner-blog INFLUENCERI2

 

Nádherné zemité farby a drevo vynikajú vo výbere populárneho mladého páru Biba Baltovič a Adam Bardy. Atmosféra, ktorú dokázali svojim výberom nábytku a doplnkov vytvoriť, je neskutočne pokojná a harmonická. Presne taká, aká vám pripomína ten pravý domov, priestor pre oddych. Okrem koberca PUPPY a vázičky VELIA v jemnej béžovej farbe si zariadili obývačku nábytkom v zaujímavom dizajne. Príručný stolík RAWRA v netradičnom ihlanovom tvare, ktorého vrchná drevená časť je z masívneho agátového dreva, dokonale pasuje k drevenému vyplatanému kreslu UNIQUE.

Musíme poďakovať za skvelú inšpiráciu interiérového dizajnu tvoreného s láskou a citlivým rešpektom voči dokonalosti prírody, dizajnu a farieb.

 

DUBLINO HOME by @ADRIAZIA

Dublino home by Adriana Žiackova

Predstavujeme vám osobitý boho-štýl Adriany Žiačkovej - blogerky, ktorá vyrába nádherné pletené makramé. Svoj nový ateliér osviežila doplnkami z DUBLINO HOME. Nástenné kvetináče ALDINA hnedý a ALDINA čierny  zvýraznili zrkadlá Adrianinej vlastnoručnej výroby. Oddychový kútik vyplnila vankúšmi EDELMA a GAYLE. Vázičky TAMI a ANNI, ako aj podnos DAGNA dokonale zdôraznili farby interiéru.

Ďakujeme za krásne fotky a inšpiráciu s dokonalým umeleckým precítením tvarov a farieb, ktoré mnohých naplnia pocitom pokoja a šťastia.

 

DUBLINO HOME by @ADAMRUSTMAN

Dublino home by Adam Rustman

Adam je profesionálny fotograf, ktorý sa s vášňou venuje hlavne móde. Zaujalo ho kožené kreslo FLY a praktický skladací stolík DRAKE. Kvalitná koža a koňaková farba vyniká aj na barovej stoličke BOBBY BROWN, ktorou doplnil štýlový pánsky relax-kútik vo svojom dome. 

Ďakujeme zá skvelé profesionálne fotografie a unikátny výber TOP produktov z DUBLINO HOME, ktoré tak excelentne zapadli do Adamovho industriálneho štýlu.