Vážení zákazníci, 1. júla bude bude naša predajňa v Bratislave otvorená v skrátenom režime - do 16h. V pondelok 4. júla 2022 bude z dôvodu rekonštrukcie zatvorená. Využite služby nášho e-shopu. Ďakujeme za pochopenie

Ratan nie je to jediné čo si môžete dať do záhrady. Preferujeme nábytok vyrábaný s ohľadom na ekológiu

Asi ste si všimli, že sa v našej ponuke takmer úplne vyhýbame umelému ratanu, ktorý tak dokonale poznáte z lacných ponúk na trhu.

Máme totiž oveľa zaujímavejšie riešenia.

Vedeli ste, že aj nábytok z plastu je dnes vyrábaný s minimálnou ekologickou stopou? Ekológia zohráva mimoriadne dôležitú rolu v našom živote. A to sa odráža aj v nových procesoch výroby materiálov, z ktorých je vyrábaný nábytok do záhrad, na terasy aj balkóny.  Napríklad taliansky výrobcovia nášho nábytku si dávajú záležať na tom, aby bol vyrábaný s ohľadom k prírode, z recyklovaných starých plastových stoličiek, ktoré sú pri spracovaní dekontaminované a opäť spracované tak, aby tvorili plnohodnotný 100% recyklovatelný cyklus. Sú farbostále, odolné voči vode aj UV žiareniu a samozrejme voči opotrebeniu.

Aj o tom sme sa bavili v Dámskom klube na RTVS. Pozrite si celý rozhovor:   LINK NA ZÁZNAM

dk blog

Keď sme vám sľúbili zaujímavejší dizajn, ako je klasický umelý ratan, mali sme na mysli vypletané kreslá a stoličky, ktoré sú vyrobené z veľmi príjemného vlákna pripomínajúceho na dotyk prírodnú bavlnu. Avšak, tento materiál je odolný voči opotrebeniu, vode, plesni aj znečisteniu. Presne z takého istého materiálu sa vyrába napríklad funkčné športové oblečenie.

V RTVS sme vám predstavili kreslo FOLIO, stoličku Trill z recyklovaného materiálu a vypletané sedenie ako stolička TAHITI, kreslo Samantha, Unique a lounge set EASY.

Dizajnové trendy každým rokom prinášajú nové krásne sedenie a sety, ktoré si môžete na svojej terase naplno užívať počas celej sezóny.

Prečítajte aj o influenceroch, s ktorými sme spolupracovali

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie