DUBLINO HOME. Ten pravý obchod s nábytkom do vašej domácnosti

blog%20nino

Zariadiť domácnosť je náročnejšie ako sa na prvý pohľad zdá

 

Sme obklopení množstvom informácií, internetových aj televíznych reklám. Zorientovať sa v ponuke je naozaj náročné.  Rozhodli sme sa urobiť krok, ktorý vám naozaj pomôže. Naše stránky sú nové, rovnako ako e-shop, i keď samotná značka DUBLINO má už takmer 20 ročné skúsenosti na rôznych trhoch Európy.

Pozrieť stránku s nabytkom pre gastro zariadenia

NIEČO O NÁS

Na Slovensku pôsobíme už 10 rokov. Značku DUBLINO ste si mohli všimnúť v niektorej vašej obľúbenej reštaurácii. S najväčšou pravdepodobnosťou ste už niekedy v minulosti na našich stoličkách sedeli.Šprecializujeme sa na nábytok pre hotely, reštaurácie, kaviarne a celý gastro svet. Denno denne sa venujeme výberu top trendových nábytkových prvkov, kvalitných stoličiek, stolov. Výrobcovia sa často krát nechali inšpirovať našimi nápadmi a vylepšeniami a tak nábytok, ktorý vidíte v mnohých gastro prevádzkach na Slovensku nesie našu vlastnú značku.

Tak ako celý svet, aj nás Korona ochromila. Počas posledným mesiacov sme však nezaháľali a pustili sme sa do nového projektu. 

 

PREDSTAVUJEME VÁM DUBLINO HOME

Rozhodli sme sa rozšíriť naše podnikanie o ďalší smer. Sme tím mladých ľudí. Pred nedávnom sme si takmer všetci prešli zmenou bývania, zariaďovaním vlastných príbytkov. Zislitli sme, že ponuke na Slovensku niečo chýba. Rozumieme nábytkovému dizajnu, máme prehľad v trendoch, poznáme množstvo výrobcov a vieme ako sa to robí. Preto sme sa rozhodli vytvoriť nový e-shop s nábytkom a doplnkami pre domácnosti. 

Pod značkou DUBLINO HOME si dnes môžete kúpiť nádherné kúsky aj vy. V ponuke máme stoly, stoličky, pohovky a kreslá, ale aj svietidlá, doplnky a textílie, ktorými si váš domov hravo zútulníte. Sústredíme sa hlavne na trendy nábytok, ktorý osloví tých, ktorí majú radi nevšedné a dizajnovo zaujímavé nábytkové prvky.

To je náš príbeh, za ktorým sa skrýva niekoľkoročná tvrdá a poctivá práca.

 

 

PRINÁŠAME VÁM MNOŽSTVO INŠPIRÁCIÍ

Je veľa inšpirácií, vysnívané kúsky nábytku a doplnkov, ktoré tak často vidíte na sociálnych sieťach, no nedokážete ich kúpiť za dostupné ceny. U nás tú príležitosť máte už teraz.

Portfólio nie je presýtené, ponuka je menšia a optimalizovaná, ale zato ide o výber takých produktov, ktorými vieme naplniť vaše túžby, požiadavky a to tak, aby ste váš nábytok mali doma pokojne už aj zajtra. Rozhodli sme sa predávať s dostatočným množstvom skladových zásob, aby ste nemuseli čakať celé týždne. Naopak, aby vás bavilo u nás nakupovať aj nabudúce.

Vaša spokojnosť je naša priorita lebo vieme, aké dôležité je počúvať zákazníka, jeho túžby a potreby. Kúpite tu stoličky, kreslá, stoly, pufy, taburety, vešiaky, zrkadlá, koberce, ale aj iné doplnky a nevšedné dekorácie.

Pozrite si čo sme pre vás vybrali a smelo nakupujte. A ak sa vám naše produkty páčia, sledujte nás aj na sociálnych sieťach Facebook alebo Instagram a napíšte nám čo ďalšie by naplnilo vaše túžby o ideálnom zariadení domácnosti. My sa pre vás pokúsime tieto produkty zabezpečiť.

 

Prečítajte si aj náš blog o nadčasovom dizajne stoličiek Marco

 

Príjemné nakupovanie v DUBLINO HOME.